Warning: A non-numeric value encountered in /rewitalizacja_nowa/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Szanowni Państwo!

Już niebawem pierwsza akcja w ramach naszych Małych Grantów – sobota, 18.08.2018 godz. 19.00 przy Ośrodku Kultury w Miliczu.

Serdecznie zapraszamy na młodzieżową inicjatywę  „Młodzież dla Miliczan”, w ramach której już w sobotę wykonany zostanie mural na ścianie Ośrodka Kultury w Miliczu. Mural wykona wybitny artysta – Wojciech Brewka, którego dzieło połączy pamięć o jednym z Ojców Niepodległości- Ignacym Janie Paderewskim oraz istotę Ośrodka Kultury jako miejsca spotkań milickiego środowiska muzycznego, gdzie odbywają się próby zespołów takich jak LabiRytm, The Rompers czy Devilish Mill.

Bądźcie z nami już w tę sobotę o godz.19.00 nastąpi oficjalne odsłonięcie pracy.

Wkrótce odbędą się również w ramach grantu również warsztaty dla młodzieży zawierające elementy edukacji obywatelskiej.

Wydarzenie organizowane w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miliczan” finansowanej z konkursu „Małe Granty” w ramach zadania Milicz odNowa- wielowymiarowego programu rewitalizacji miasta Milicz. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Małe granty to prospołeczny projekt adresowany do obszaru rewitalizowanego miasta Milicz, zarówno grup formalnych jak i nieformalnych. Celem konkursu jest zwiększenie aktywności, zaangażowania i integracji mieszkańców obszaru rewitalizacji Milicza w sprawy lokalne oraz ich udziału w różnych obszarach funkcjonowania miasta, poprzez wsparcie finansowe projektów lokalnych realizowanych przez mieszkańców.

Inicjatywa stworzenia Muralu jest pomysłem młodzieżowych działaczy z Milicza Szymona Borowiaka i Kacpra Kociumbasa. Gratulujemy!