Warning: A non-numeric value encountered in /rewitalizacja_nowa/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE! 17 grudnia 2018r. o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Miliczu odbędzie się spotkanie w sprawie programu grantowego na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym ( np. koks, węgiel, ekogorszek) na bardziej przyjazne środowisku źródła ciepła. O dofinansowanie będziemy się starać na początku roku 2019, ale już teraz odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Zapraszamy!

Gmina Milicz wspólnie z gminami z terenu OSI Doliny Baryczy przystąpiła do przygotowania wspólnego  wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym ( np. koks, węgiel, ekogorszek) na bardziej przyjazne  środowisku źródła ciepła.W tym celu prosimy mieszkańców zainteresowanych modernizacją systemów grzewczych o wypełnienie ankiety. Szczegóły poniżej.

W ramach projektu możliwe będzie dofinansowania modernizacji  systemów grzewczych (np. wymiana kotła, instalacji grzewczej)  w budynkach jednorodzinnych oraz lokalach mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych. Przewidujemy, że na ten cel mieszkańcy będą mogli otrzymać dotację w maksymalnej wysokości 20 tys. zł dla budynku jednorodzinnego i 10 tys. zł dla mieszkania w budynku wielorodzinnym (wartości mogą ulec zmianie) nie więcej jednak niż 70% wydatków poniesionych na inwestycję.

Abyśmy mogli dla mieszkańców gminy złożyć wniosek o dotację prosimy Państwa o zgłaszanie wstępnej deklaracji udziału w projekcie, która pozwoli nam na prawidłowe przygotowanie wniosku o dotację ze środków Unii europejskiej. Bez Państwa aktywnego  udziału nie zrealizujemy projektu na terenie naszej gminy.  

Wstępną deklarację udziału w projekcie można złożyć za pośrednictwem Internetu korzystając z adresu http://milicz.badanie.net/ lub w wersji papierowej na formularzu zgłoszenia. Aby móc złożyć deklarację za pośrednictwem Internetu w pierwszej kolejności musicie Państwo uzyskać hasło, które udostępni Państwu pracownik Urzędu Miejskiego w Miliczu, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, pok. 58, p. Patrycja Tkacz, tel. 071 38 04 386, mail: p.tkacz@milicz.pl
Formularz drukowany zgłoszenia dostępny jest w Urzędzie Miejskim w Miliczu, ul. Trzebnicka 2,  do pobrania w pok. 15 – Punkt Obsługi Mieszkańca, który po wypełnieniu można złożyć w pok. nr 15 lub bezpośrednio w pok. 58 (IV p.).

Wstępne deklaracja udziału w projekcie można będzie składać w terminie do 04.01.2019 r.

Złożenie deklaracji nie gwarantuje uzyskania dotacji, ale osoby, które rzetelnie wypełnią deklaracje mogą liczyć na preferencje w sytuacji uzyskania przez projekt dofinansowania ze środków Unii Europejskie.

Przed wypełnieniem zgłoszenia uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcjami wypełniania. W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Patrycją Tkacz, tel. 071 38 04 386, mail: p.tkacz@milicz.pl, w godz. 8.00 – 15.00, pok. 58 (IV p.).

Przewidujemy organizację spotkań w celu ułatwienia Państwu wypełniania zgłoszeń. O terminach spotkań będziemy informować odrębnym komunikatem.

Poniżej ankiety, które można wydrukować i bezpośrednio złożyć w pok. nr 15 Urzędu.

kwestionariusz-budynki

kwestionariusz-mieszkania